Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium és Kollégium

Miért jó az Eötvösbe járni?

Itt egy ok a sok közül. Nálunk a digitális kultúrát emelt szinten tanuló osztályokban gyakorlatorientáltan készülhetsz az érettségire, az egyetemi képzésekhez szükséges alaptudás elsajátítására vagy éppen a majdani „nagybetűs életre”. Van lehetőséged fejleszteni magad a tanórán kívül is, például szakkörökön vagy a Koczka táborban.

A Koczka táborban tanáraink és volt diákjaink (egyetemisták és már diplomás, dolgozó fiatalok) együtt segítenek neked a felkészülésben. Ez a tábor már több éve matematika tábor is egyben, ezért nemcsak az informatika iránt érdeklődőknek segítség. Jelentkezéskor te döntheted el, milyen foglalkozásokon szeretnél részt venni: infó, matek vagy minkét tárgy érdekel.

Ajánljuk figyelmedbe a következő két videót: a Koczka tábor élményei és az Eötvösben tanulás és az iskola utáni élet tapasztalatai volt diákjaink tolmácsolásában.

Szaniszló László

Előző